Mactoval
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mactoval

Добре дошли в Академия Мактовал!
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Стаята на Лейси

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Lacey Edeline

Lacey Edeline


Female
Брой мнения : 12
Age : 31
Location : Облак 7
Registration date : 27.08.2007

Стаята на Лейси Empty
ПисанеЗаглавие: Стаята на Лейси   Стаята на Лейси Icon_minitimeПон Авг 27, 2007 10:54 am

Стаята на Лейси 1_mombaroccio2
Стаята на Лейси Poh_cabin_gv_living_web
Върнете се в началото Go down
http://funforum.hot4um.com/
Lacey Edeline

Lacey Edeline


Female
Брой мнения : 12
Age : 31
Location : Облак 7
Registration date : 27.08.2007

Стаята на Лейси Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Лейси   Стаята на Лейси Icon_minitimeПон Авг 27, 2007 10:59 am

Лейси влезе в стаята си.Тя остави куфарите и отиде да разгледа.Стата беше голяма.Холът и кухнята бяха заедно и имаше малка масичка и няколко стола.Всичко беше в лилаво.розово,цикламено и бяло.Лейси много хареса тази част от стаята.
След това тя продължи към спалнята.Когато я видя момичето се затича и се хвърли на леглото.След няколко минути тя скачеше върху леглото.Стаята имаше легло(поне и за още един имаше място в него),гордетоб и други мебели на които тя не обърна внимание.В стаята имаше телевизор и тя си писна музика.Но след няколко минути и писна затова отиде в банята.Тя беше в бяло и лилаво и имаше вана.Лейси наистина хареса ваната.Тя се запъти към терасата.Когато излезе тя остана очарована.Гледка си бе страхотна.Изведниж се почука.Лейси се зарадва и отиде да отвори.
А на вратата беше..
Върнете се в началото Go down
http://funforum.hot4um.com/
Erica
Ученичка от Autumn
Ученичка от Autumn
Erica


Female
Брой мнения : 59
Age : 32
Location : The middle of nowhere...елате на гости ^^
Registration date : 03.08.2007

Стаята на Лейси Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Лейси   Стаята на Лейси Icon_minitimeПон Авг 27, 2007 11:04 am

Едно червенокосо момиче.(къде без мен Razz ) То погледна Лейси и се усмихна едва доловимо:
- Здравей! Аз съм Ерика! Видях, че пристигаш и ми стана любопитно. Та... как се казваш?
- Аз съм Лейси! И ти ли си от Spring?
- Не, но имам право да идвам тук! Само трябва да спя в стаите на Autumn. Е, запознахме се! Чао за сега! И да не забравиш да се запишеш на лагера! Казват, че ще бъде страхотно.
Ерика се обърна и метна за сбогом. След това се отдалечи с бързи крачки.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стаята на Лейси Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Лейси   Стаята на Лейси Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Стаята на Лейси
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Mactoval :: Първи етаж :: Стая на Spring-
Идете на: