Mactoval
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mactoval

Добре дошли в Академия Мактовал!
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Тъмната гора

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
i_kiss

i_kiss


Female
Брой мнения : 42
Age : 30
Registration date : 16.08.2007

Тъмната гора Empty
ПисанеЗаглавие: Тъмната гора   Тъмната гора Icon_minitimeПон Авг 27, 2007 2:36 pm

Тва беше гората в която можеше да намериш всякакви опастности.Обикновенно не е препоръчително да се влиза там ,но често учениците проявяват любппитство и се забъркват в неприятности.Гората е тъмна и в нея бродят всякакви ужасни животни.
Тъмната гора 529553_orig
Тъмната гора 529557_orig
Тъмната гора 529559_orig
Тъмната гора 529560_orig
Върнете се в началото Go down
i_kiss

i_kiss


Female
Брой мнения : 42
Age : 30
Registration date : 16.08.2007

Тъмната гора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната гора   Тъмната гора Icon_minitimeПон Авг 27, 2007 9:32 pm

Алекса не се усети как е поруменяла и се усмихна едва-едва.
Двамата с Данте вече навлизаха все по-навътре в гората.Ставаше все по-хладно и Алекса я хвана яд ,че не си взела връхна дреха. Дълго време никои не преогори.Алекса се узърташе ,но не се плашеше ,беше по-скоро страх от неизвестното.Иначе знаеше ,че може да се справи ако някои изикне от някъде.По едно време Данте се усмхна едва доловмо и каза...
Върнете се в началото Go down
Dante

Dante


Male
Брой мнения : 13
Registration date : 08.08.2007

Тъмната гора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната гора   Тъмната гора Icon_minitimeПон Авг 27, 2007 9:51 pm

- Запвядай. - и и подаде шлиферът си. Алекса го наметна и се усмихна широко. Данте тъкмо се канеше да и зададе въпрос и околността се разтресе...Алекса се стресна но след това се осъзна,а Данте стоеше кротко и се усмихна съвсем леко...И в този момент от сенките изникна едър и свиреп звяр който няпомняше върколак,и каза:
- Мина много време от както се наслаждавах на човешка плът! - и разтвори огромната си челюст.
Данте леко увеличи усмифката си и каза:
- Я...никога преди не бях виждал говорещ пумяр.Знеш ли в кучешко шоу със сигурност ще грабнеш първо място.
Очите на чудовишето станаха червени и изпълнени с ярост:
- Какво! Ти обикновен простосмъртен се усмеляваш да ме обиждаш ще те...
- Хей,спокойно Ласи,какво ще кажеш да те изведа на разходка? - Го прекъсна Данте като зашляпа с ръце и се наведе, гледайки в очите триметровия звяр.
- Ще съжеляваш за това червей такъф! - Извика върколака и се приготви да скочи към Данте.
- Време е за шоу... - каза Данте и извади мечът си (Rebellion).
Звярът се изтласка с огромна сила към Данте,а той се усмихваше и си размениха удари във въздуха.Когато и двамата скочиха на земята,звярът се обърна към Данте държейки се за огромната рана на кръста и му каза:
- Ти...не си човек...нали?
- Кой знае.Дори аз самият не съм сигурен. - отвърна Данте и прибра меча си.Чудовището се сгромоляса на земята а отстрани Алекса седеше и гледаше потресено.
Върнете се в началото Go down
i_kiss

i_kiss


Female
Брой мнения : 42
Age : 30
Registration date : 16.08.2007

Тъмната гора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната гора   Тъмната гора Icon_minitimeПон Авг 27, 2007 9:58 pm

Алекса повдигна вежди и се усмихна закачливо:
-Не беше зле.-Каза тя и се доближи до Данте като прескочи лапата на звяра.-Коментара за Ласи ми хареса.-усмихна се пак тя и се загледа в лицето му за секунди.После отклони поглед и се загледа напред.
-Продължаваме ли?-Попита тя и направи крачка напред.
Върнете се в началото Go down
Dante

Dante


Male
Брой мнения : 13
Registration date : 08.08.2007

Тъмната гора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната гора   Тъмната гора Icon_minitimeПон Авг 27, 2007 10:00 pm

- Хмм... Започва да ми харесва. - помисли си Данте с лека усмивка и продължи разходката.
- Няма ли да разкажеш за себе си? - попита той Алекса.
Върнете се в началото Go down
i_kiss

i_kiss


Female
Брой мнения : 42
Age : 30
Registration date : 16.08.2007

Тъмната гора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната гора   Тъмната гора Icon_minitimeПон Авг 27, 2007 10:09 pm

Алекса забави малко ход и се умисли.
-Детството ми не е особено интересно.Не искам да те отегчавам.Нямам родители.Всъщност не съм виждала баща си от много години.По последна информация си има дете от друга жена.Но няма значение.-Виждаше се ,че Алекса не искаше да обсъжда миналото си.
-А ти?Каква е твоята история?-Попита тя като се спря и седна на един висок пън и се загледа в Данте ,които крачеше около нея с ръце в джобовете.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Тъмната гора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната гора   Тъмната гора Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Тъмната гора
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Mactoval :: Дворът и околностите :: Дворът-
Идете на: